کاتالوگ

کاتالوگ

کاتالوگ

کاتالوگ چیست؟کاتالوگ یک مجموعه چاپ شده از محصولات و یا فعالیت های یک سازمان یا شرکت می باشد که در یک مجموعه چند صفحه ای قرار می گیرد.

کاتالوگ یکی از پر مصرف ترین کارهای تبلیغاتی شرکت ها می باشد و از اهمیت بالایی برخوردار است .کاتالوگ باید به نحوی طراحی شود که محصولات موجود در شرکت به خوبی مورد معرفی قرار گیرند با یک مثال به بیان این موضوع می پردازیم.

به طور مثال ما یک شرکت محصولات غذایی هستیم و می خواهیم محصولات خود را به مغازه داران برای فروش عرضه نماییم.اگر ما از یک کاتالوگ با چاپ معمولی و طراحی ساده که فقط عکس محصولات در صفحه خالی کنار هم چینده شده باشد استفاده کنیم به نظر شما چه نتیجه ای می گیریم؟

کاملا مشخص است که مغازه دار با دیدن این کاتالوگ به صورت سریع یک نگاه سطحی به کاتالوگ شما میندازد و معمولا سفارشی به شما نمی دهد.چرا این اتفاق رخ می دهد؟به این خاطر که مشتری نمی تواند تمام محصولات شما را ببیند و ریز آنها را مشاهده کند معمولا فقط چند محصول اول توجه او را جلب کرده و از مابقی محصولات چشم پوشی می نماید.

حالا یک کاتالوگ متفاوت به مغازه دار نشان می دهیم,در این کاتالوگ تمام محصولات در یک صفحه جدا و با عکس های مختلف از زوایای گوناگون همراه با توضیحات تکمیلی جامع در مورد هر محصول به مغازه دار ارائه می نماییم.

زمانی که مغازه دار صرف ورق زدن کاتالوگ و مشاهده آن صرف می کند خیلی بیشتر از زمانی است که برای مشاهده کاتالوگ اول صرف کرده و در نتیجه باعث انتخاب از محصولات شما می شود.

شما عزیزان می توانید برای رسیدن به یک کاتالوگ خوب و جامع از طراحان و مشاوران مجموعه ما کمک بگیرید.

 

بازگشت به لیست

پست های مرتبط