محصولات, مقالات

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

استفاده از هدایای تبلیغاتی نقش بسزایی در ماندگاری برند شما در حافظه ی مصرف کنندگان دارد، چرا که با استفاده ی روزمره از هدایای تبلیغاتی شما، نام و نشان تجاری شما همه روزه توسط مخاطب دیده می شود.

هدایای تبلیغاتی معمولا شامل موارد زیر می شوند:

1 : خودکار

2 : جاسوئیچی

3 : تقویم رومیزی

4 : فلش

5 : ساک دستی

6 : سر رسید

7 : ساعت

8: جلد بیمه نامه

9: نشانگر کتاب

و … .

معمولا پر کاربرد ترین هدایای تبلیغاتی خودکار , ساک دستی، تقویم رومیزی , جاسوئیچی و سر رسید می باشد. استفاده از این نوع تبلیغات چند مزیت بزرگ برای شما دارد که با یک مثال به بیان اهمیت این موضوع می پردازیم.

شما برای تبلیغات در نظر دارید یک روش خوب و ماندگار انتخاب نمایید به نظر شما چه تبلیغی می تواند به مدت یک سال کامل برای شما جذب مشتری نماید؟ساده ترین راه و ارزان ترین راه هدایای تبلیغاتی می باشد شما می توانید با چاپ تقویم رومیزی به مدت یک سال در دید مشتریان خود باشید زیرا تقویم معمولا روی میز هر شخصی قرار دارد. به طور مثال شما آژانس کرایه اتومبیل دارید و می خواهید یک تبلیغ خوب داشته باشید اگر از تقویم های رومیزی برای تبلیغات استفاده کنید بیشترین بازده را می توانید از تبلیغات خود بگیرید .

استفاده از ساک دستی خرید و خودکار تبلیغاتی نیز باعث دیده شدن شما توسط چند مشتری بالقوه، علاوه بر مشتری اصلی خود دیده می شوید. یکی دیگر از مزایای بزرگ هدایای تبلیغاتی مطرح شدن اسم مجموعه شما میان رقبا و هم مشتریانتان می باشد.برای استعلام از انواع کالاهای تبلیغاتی با تمام با مجموعه ما می توانید از لیست قیمت ما استفاده کنید.

انواع هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

برای انتخاب بهترین نوع هدایای تبلیغاتی باید به شغل خودف نوع محصولی که ارائه می دهید، قشر مشتریان خود، و کارکردهای اجتماعی تبلیغات توجه فرمایید.

در بحث انتخاب تبلبغات و بهتر بگوییم انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی که کار شما را پیش مشتریانتان معرفی کند می توانید با مشاوره رایگان از طریق کارشناسان تبلیغات مجموعه ما کمک بگیرید تا هم یک تبلیغات جامع داشته باشید و هم با کمترین هزینه بیشترین بازده را از تبلیغات خود بگیرید.

 

بازگشت به لیست