محصولات

گنجینه ی کارت ویزیت های PVC و شیشه ای و فانتزی

استودیو طراحی و چاپ اشل با گرد آوری نمونه های مختلف تبلیغات موفق از اقصی نقاط دنیا به مجموعه ای هدفمند و موثر در زمینه ی تبلیغات دست یافته است. بدین منظور گنجینه ی کارت ویزیت های PVC و شیشه ای و فانتزی در چاپ اشل را معرفی می نماییم.

کارت ویزیت های PVC (پی وسی)

کارت های ویزیت پی وی سی PVC چاپ اشل با ضخامت های مختلف و کیفیت بالا در مجموعه محصولات برتر ارائه شده اند. قیمت این محصولات نسبت به سایر کانون های تبلیغاتی در بازار پایین تر است و در عین حال از کیفیت بالایی برخوردار است.
نمونه ی کارت ویزیت های پی وی سی چاپ اشل برای کاربرد هایی نظیر کارت ویزیت، کارت های پرسنلی، کارت های نوشته متغییر (قابل پرینت) و … ارائه شده اند.

کارت ویزیت pvc (پی وی سی) طلایی

کارت ویزیت pvc (پی وی سی) طلایی

کارت ویزیت شیشه ای

کارت ویزیت شیشه ای transparent، نوعی کارت ویزیت لوکس است و برای کسانی ست که می خواهند متفاوت باشند. کارت ویزیت شیشه ای شفاف و نیمه شفاف در ضخامت های مختلف در استودیو طراحی و چاپ اشل ارائه شده است.

کارت ویزیت شیشه ای نیمه شفاف

کارت ویزیت شیشه ای نیمه شفاف

کارت ویزیت فانتزی

استودیو طراحی و چاپ اشل مجموعه ای از کارت ویزیت های فانتزی را در قالب های متنوع برای مشاغل تهیه کرده است.
این کارت ها برای مشاغلی نظیر آرایشگاه زنانه، آرایشگاه مردانه، فست فود، کافی شاپ، مزون، بوتیک، سوپر مارکت، مبل فروشی، فروشگاه موبایل، فروشگاه کامپیوتر، نمایشگاه اتومبیل، جواهر فروشی، پرده سرا، فروش اجناس لوکس و … می باشد و در طرح های مختلفی چاپ می شود. چاپ کارت ویزیت فانتزی در دو جنس سلفون مات و سلفون براق انجام می شود.

کارت ویزیت ویژه مبل فروشی

کارت ویزیت فانتزی برش خاص – طرح مبل

طرح کارت ویزیت فانتزی با برش خاص

کارت ویزیت فانتزی طرح پروانه

کارت ویزیت فانتزی با طرح پیراهن

کارت ویزیت فانتزی با طرح پیراهن

کارت ویزیت خاص طرح کفش کتانی

کارت ویزیت خاص طرح کفش کتانی

کارت ویزیت مخملی

محصول جدید استودیو طراحی و چاپ اشل، کارت ویزیت های مخملی است که در انواع مختلف چاپ می گردد. کارت ویزیت های مخملی شامل کارت ویزیت سلفون مات مخملی، کارت ویزیت سلفون مات مخملی برجسته، کارت ویزیت سلفون مات برجسته دورگرد طلاکوب و لمینت مخملی، لمینت مخملی برجسته و لمینت مخملی برجسته طلاکوب می باشد.

کارت ویزیت سلفون مات مخملی

کارت ویزیت سلفون مات مخملی

امید است این گنجینه ی کارت ویزیت های مختلف  PVC ، شیشه ای و فانتزی در چاپ اشل را برای تبلیغات خود مفید و کارآمد بدانید.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط