دسته‌بندی نشده, مقالات

قیمت کارت ویزیت

برای اطلاع از قیمت کارت ویزیت استودیو طراحی و چاپ اشل لطفا به لینک زیر مراجعه کنید، این مقاله صرفا توضیحاتی درباره ی محاسبه قیمت کارت ویزیت در فرم عمومی و اختصاصی را ارائه کرده است.

[button color=”green” size=”medium” link=”http://eshelprint.ir/price-list/” ]ليست قيمت[/button]

هنگامی که شما یک کارت ویزیت سفارش می دهید، کارت ویزیت شما در یک فرم بزرگتر، در کنار سفارشات سایر مشتریان قرار می گیرد. به دلیل کنار هم چیده شدن فایل های مختلف در یک فرم ، قیمت کارت ویزیت کاهش می یابد و هزینه ها به صورت مشترک بین تمام کارت های داخل فرم تقسیم می شود.

قيمت كارت ويزيت

در فرم عمومی کارت ویزیت ها کنار هم چیده می شوند.

هر فرم عمومی دارای میانگین رنگی خاص می باشد و رنگ ها بر اساس رنگ غالب فرم چاپی تنظیم می شود، از این رو کلیه کارهایی که در این فرم چاپ می شوند ممن است حداكثر با 15 % اختلاف رنگ نسبت به مانیتور استاندارد مواجه شود. ( تغییر مداوم مواد اولیه ( کاغذ – مرکب – روکش ها و …) نيز بر اين اختلاف رنگ تاثير گذار مي باشد.)

نسبت به حساسیت و اهمیت کارتان نوع سفارش خود را مشخص کنید، در فرم اختصاصی قیمت کارت ویزیت شما بالاتر خواهد بود، اما نمونه ی چاپی جدید با نمونه رنگ چاپ قبلی شما منطبق خواهد شد.

تاثير تعداد رنگ در قیمت کارت ویزیت

در محاسبه ی قیمت کارت ویزیت فرم عمومی تعداد رنگ ها در قیمت کارت ویزیت تاثیری ندارد. شما می توانید از تمام رنگ های موجود که به وسیله ی 4 رنگ چاپ افست به وجود می آیند استفاده کنید. برای چاپ رنگ های متالیک نظیر نقره ای، طلایی، بژ و … حتما باید از فرم اختصاصی استفاده کنید و قیمت کارت ویزیت نیز بسیار متفاوت با قیمت کارت ویزیت فرم عمومی خواهد بود.

کارت ویزیت با چاپ چهار رنگ

کارت ویزیت با چاپ چهار رنگ

اندازه

قیمت کارت ویزیت بر مبنای محاسبات و اندازه های مشخص به دست آمده است، بنابراین با بزرگ شدن فایل چاپی شما قیمت کارت ویزیت افزایش خواهد یافت، مثلا در کارت ویزیت سلفون براق معمولی با اندازه 4.8 در 8.5 اگر اندازه فایل شما از 4.8 به 5 سانتی متر و یا از 8.5 به 9 سانتی متر تغییر کند، قیمت کارت ویزیت شما دو برابر خواهد بود. با افزایش سایز تا اندازه 8.5 در 9.6 قیمت کارت ویزیت دو برابر خواهد بود و به همین نسبت در سایزهای بزرگتر افزایش می یابد.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط