مقالات

دلایل چاپ کارت ویزیت

دلایل چاپ کارت ویزیت چیست؟

کارت ویزیت وسیله ای برای معرفی شما، شغل شما و ارائه راه های ارتباط با شماست. کارت ویزیت معمولا برای بازاریابی و تبلیغات استفاده نمی شود و این امر با چاپ کاتالوگ، چاپ بروشور و چاپ تراکت صورت می پذیرد.

با این همه چون کارت ویزیت اولین مرحله ی تعامل با مخاطب، مشتری و یا ارباب رجوع شماست، نوع کارت ویزیت و نحوه ی ارائه ی کارت ویزیت بسیار حائز اهمیت است. کارت ویزیت اولین برخورد شما با کاربران خواهد بود و به طور غیر مستقیم برای شما بازاریابی می کند.

لمینت براق طلاکوب و نقره کوب

لمینت براق طلاکوب و نقره کوب

نحوه ی ارائه ی کارت ویزیت

کارت ویزیت نشانه ی هویت و شخصیت کاری شماست، و در جایی که خود حضور ندارید از روی کارت ویزیت خود درباره ی شخصیت کاری شما قضاوت خواهد شد. بنابراین نسبت به کیفیت چاپ کارت ویزیت و جنس کارت ویزیت حساس باشید. اندازه ی کارت ویزیت و ضخامت آن نیز در رده های بعدی اهمیت قرار می گیرند.

همیشه کارت ویزیت خود را در جاکارتی قرار دهید، تا در هنگام ارائه ی آن مشخص شود که شما به کارت و حرفه ی خود اهمیت می دهید، همچنین نگهداری کارت ویزیت در جاکارتی از کثیف شدن آن جلوگیری می کند. سعی کنید در هنگام ارائه ی کارت از دست راست استفاده کنید و کارت را با احترام تقدیم کنید، توجه کنید که رد انگشتتان روی کارت ویزیت باقی نماند.

چگونه برای چاپ کارت ویزیت تصمیم بگیریم؟

در چاپ کارت ویزیت با دو مرحله مواجهیم:

1- طراحی کارت ویزیت
2- چاپ کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

در طراحی توجه داشته باشید که کارت شما باید جلوه دهنده ی روح، هویت و شعار حرفه ای شما باشد.  مثلا کارت ویزیت یک گرافیست باید نشان دهنده ی روح خلاق، سلیقه ی خوب، و آگاهی او از اصول زیبایی شناسی باشد و نیز در چاپ کارت ویزیت هم باید ظرایف و نکات چاپی به درستی رعایت شود تا نشان دهنده ی حرفه ای بودن گرافیست باشد. کارت ویزیت بوتیک و کارت ویزیت آرایشگاه باید سمبل زیبایی، شیک پوشی، یونیک و خاص بودن و … باشد. اگر به عنوان یک مشاور املاک در کار خود به دنبال خانه های خاص و مشتریان خاص هستید، از کارت ویزیت با جنس خاص و متفاوت و طراحی متناسب با معماری استفاده کنید. کارت ویزیت شرکت بیمه نیز باید قابل اعتماد و قابل اتکا باشد.

در شغل خود هدف ها و شعارهای خود را تعیین کنید و طراحی کارت ویزیت را بر مبنای آنها شروع کنید، و یا با توجه به هویت حرفه ای خود، طراحی کارت ویزیت را به دست طراحان استودیو طراحی و چاپ اشل بسپارید.

چاپ کارت ویزیت

برای چاپ کارت ویزیت باید جنسی متناسب با شغل و طرح خود انتخاب کنید، و نیز هزینه ی چاپ کارت ویزیت را فراموش نکنید.

کارت ویزیت سلفون براق و مات در اندازه ی ویزیتی: این کارت ها متدوال ترین و ساده ترین انواع کارت ویزیت هستند، اگر قصد دارید شغل خود را در یک محله معرفی کنید ( مانند سوپرمارکت های محلی، کلید سازی، خدمات ساختمانی و … ) از این کارت استفاده کنید. این کارت برای کسانی که تنها یک هدف مستقیم به عنوان معرفی شغل خود را با کارت ویزیت دنبال می کنند مناسب  است، همچنین هزینه ی چاپی این نوع کارت نیز بسیار پایین است و شما با صرف هزینه ی اندک صاحب 1000 عدد کارت ویزیت خواهید شد.

کارت ویزیت لمینت: چاپ کارت ویزیت لمینت برای کسانی که می خواهند کارتشان مدت زمان بیشتری در جیب یا آرشیو مشتریان بماند مناسب است، در طراحی کارت ویزیت لمینت به دلیل بزرگ تر بودن کارت و ارزنده بودن جنس کارت، جا برای خلاقیت و صرف وقت در طراحی کارت ویزیت محیاتر است. کارت ویزیت لمینت در انواع متفاوت، سایز های متفاوت و دوام طولانی، و همچنین قیمت متوسط، در بازه ی زمانی، بیشترین برد را در موفقیت بازاریابی مستقیم خواهند داشت.

کارت ویزیت فانتزی: چاپ کارت ویزیت فانتزی برای کسانی که می خواهند در دنیای کسب و کار خود متفاوت ظاهر شوند و کارت ویزیت خود را ماندگار کنند مناسب است. این کارت ویزیت ها به دلیل پویایی و خلاقیت در طراحی کارت و تعدد مدل های کارت ویزیت، موجب پر شور، خلاق و خاص جلوه دادن شغل شما خواهند شد. این کارت ویزیت ها متفاوت، پر شور، لوکس و شیک هستند. استفاده از این کارت ویزیت در نزد مشتری، نشانه ی خوش سلیقگی، داشتن ایده های ناب و خلاق و اهمیت دادن شما به حرفه و شغلتان خواهد بود.

fantezi-new-slide

کارت ویزیت PVC پی وی سی ، کارت ویزیت شیشه ای (ترنسپرنت) : چاپ کارت ویزیت پی وی سی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای برای کسانی است که با صرف هزینه ی بیشتر علاوه بر دوام کارت ویزیت، تخصص اعتبار شغلی برای خود را نیز خواستارند. این کارت ویزیت ها شما را تک، منحصر به فرد، با پرستیژ و اصیل نشان می دهند. این کارت ویزیت برای مدیران، صاحبان شرکت ها، اعضای هیئت مدیره، کسانی که متفاوت می اندیشند و به خود اهمیت می دهند مناسب است.

کارت ویزیت طلاکوب و کارت ویزیت لوکس: رنگ طلایی از دیرباز نشانه ی پرستیژ و اشرافی گری بوده است و در نظر همگان این رنگ جلوه ای دو چندان دارد که حاکی از اعتبار و ثروتمندی ست. کارت ویزیت طلاکوب و کارت ویزیت لوکس استودیو طراحی و چاپ اشل در انواع مختلفی ارائه می شوند و از آن جمله می توان به لمینت برجسته طلاکوب، لمینت براق طلاکوب، لمینت مات طلاکوب، کارت ویزیت سلفون مات مخملی طلاکوب، کارت ویزیت لمینت مات مخملی طلاکوب و محصول خاص و استثنایی ما، کارت ویزیت لوکس طلاکوب با مقوای جیر مخملی می باشند.

کارت ویزیت جیر مخملی با مقوای بسیار ضخیم از جنس جیر مخمل و در قالب پرس لمینت شده و در ابعاد، رنگ ها و طرح های طلاکوبی مختلف ارائه گردیده است.

با اشل، مقیاسی باشید برای متفاوت بودن!

بازگشت به لیست

پست های مرتبط